אודות

התחלתי את דרכי בעולם הקוסמטיקה לפני כ 19 שנים.
מילאתי תפקידים שונים – מספר שנים הייתי מורה לקוסמטיקה ואפילציה וליוויתי מאות קוסמטיקאיות צעירות בתחילת דרכן. בין שאר תפקידי הייתי מדריכה ראשית של חברת קוסמטיקה אמריקאית.

לצד תפקידים אלו עבדתי לאורך השנים גם במכון הפרטי שלי – את השכלתי בתחום רכשתי בארץ ובחו"ל בקורסים – ובהשתלמויות במעבדות קוסמטיקה שונות ומגוונות.
אני מאמינה שכל אדם צריך מיקוד ייחודי ולכן כדאי "לתפור", מתוך המבחר הגדול של הטיפולים שאני מציעה במכון את השילוב הנכון ללקוח בהתאם לצרכי העור של הלקוחות.
לפני כל טיפול או סדרת טיפולים, אני מזמינה את הלקוחה לשיחת ייעוץ, על מנת לדעת מה מפריע לה ומה הם הצרכים הייחודיים שלה.
בשיחה זו אני בודקת את מרקם העור, מצב העור, וכ"ו.
תפקיד הקוסמטיקאית מאד מגוון ותלוי בצורת החשיבה של כל אחת – יש שאוהבות לעשות "נעים בפנים" ויש כאלה, ואני ביניהן, שהגישה שלהן היא טיפולית ושיקומית.

אני משתמשת בטכנולוגיות מתקדמות ביותר ומגוונות ומיטב המוצרים הפעילים שקיימים בשוק על מנת להגיע לתוצאה אופטימלית. התמחות רבת שנים הקנתה לי מיומנויות באבחון העור ובהתאמת שיטות טיפול ייחודיות, המאפשרות לי לשלב טכנולוגיות של מכשירים שונים כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור מטופליי.

ההתמחות שלי היא בטיפולי מיצוק, אנטי אייג׳ינג טיפול בסימני גיל ראשוניים – הופעת קמטים, שינויים במרקם העור, החדרת לחות, הבהרה, אקנה ופוסט אקנה.
האני מאמין שלי, שמלווה אותי לאורך כל שנות עבודתי במקצוע, הינו – רמת טיפול גבוהה, מקצועיות, השתלמויות, התחדשות תשומת לב אישית, והקשבה – למטופלת.