טיפול הבהרה

מי מאיתנו לא היה רוצה עור חלק ונקי מכתמים? תהליכי הזדקנות העור רבים ומגוונים: חשיפה לשמש, גנטיקה, תזונה לקויה, חשיפה לרדיקלים חופשיים, עישון, סטרס וצריכת אלכוהול ידועים כמזרזים מאוד את תהליך ההזדקנות של העור. מספר הסיבות לפיגמנטציה מגוונות אף הן: חשיפה לשמש, הריון, שינויים הורמונליים, טראומה לעור, פצעים שהשאירו סימן, דלקות בעור, תרופות וועוד. בישראל השמש קופחת ברוב ימות השנה- וחשיפה של עור הפנים והמחשוף ללא הגנה לקרניים הללו, גובה מאיתנו מחיר כבד ביותר: כוויות, כתמים וכ"ו. פיגמנטציה כתמי עור הם למעשה הצטברות של תאי מלנין הנותנים לעור את צבעו ומגנים עלינו מפני קרינת השמש ובמקרה של פגיעה בעור, תאי המלנין מתכהים והופכים לכתמים בעיקר בפנים, בצוואר ובאזור המחשוף. אפשריות הטיפול הן:
  • פילינג בשיטה זו אנו משתמשים בחומרים המכילים, בין היתר, חומצות אלפא הידרוקסיות (חלקן מפירות) היוצרות פעולת קילוף עדינה שמסייעת לקילוף הדרגתי וחדירה טובה יותר של חומרים המסייעים לפירוק הכתם. טיפול הזה הינו בקליניקה.
  • בטכנולוגית IPL –  זו הטכנולוגיה העדכנית והטובה ביותר שבשילוב של שתיהן אנו מעלים את איכות ובטיחות הטיפול. הטיפולים נערכים בקליניקה, השיפור בכתמים הוא דרמטי .
אין ספק שהדרך הנכונה והיעילה ביותר היא סינרגיה בין הטיפולים. לכן יש חשיבות רבה להימנעות מחשיפה לשמש ושמירה קפדנית על עור הפנים והצוואר בכל ימות השנה ובימי הקיץ בפרט מפני קרינת UV של השמש. שימוש בחומרים בבית אשר תומכים בטיפולים בקליניקה ישפרו כמובן את תוצאות הטיפול ומראה העור לאורך זמן.